Україна – Англія: прогноз і ставки Роберто Моралеса

Збірна України 3 Липня, 12:19 808
Україна – Англія: прогноз і ставки Роберто Моралеса
Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч 1/4 фіналу Євро 2021 (2020) Україна – Англія.

Зараз будемо говорити про чвертьфінал чемпіонату Європи, що дуже приємно для нас. Особливо приємно те, що в цьому матчі зіграє збірна України. Матч в Римі на «Стадіо Олімпіко» проти англійців. Апріорі здається, ну, збірна Англії, команда не пропустила жодного голу. Команда також завжди серед фаворитів великих змагань, хоча, до речі, не будемо забувати, що саме на великих турнірах вона дуже часто розчаровувала своїх прихильників. Це не стосується, мабуть, попереднього чемпіонату світу, де команда стала четвертою, але в цілому, у неї, я вважаю, достатньо недоліків.

Так, ця збірна сильніша за Україну, очевидно, сильніша, і тут не потрібно нічого вигадувати й казати, що вона якась слабка. Ні, там є дуже сильні індивідуально футболісти й великі козирі цієї команди саме у швидкісній грі. Зокрема, Рахім Стерлінг не просто так забив три м’ячі. Ось враження, що він якраз в клубі чомусь переживає певний застій і, навпаки, в збірній з ним набагато краще саме зараз працюють. Хоча свого часу Гвардіола зробив з нього топового футболіста, і це саме робота іспанця.

Але то вже проблеми клубу і збірної, а для нас важливо десь не дати розігнатися. Це вкрай важко буде і структура гри, я думаю, в України залишиться тією самою, що була в поєдинку зі Швецією – ми будемо захищатися. Фактично в чотири гравці позаду, навіть точніше в п’ять, але не Зінченко захисник, а насправді Степаненко, який «сідає» між двома центральними оборонцями. А Зінченко – він умовний захисник в атакувальній фазі. Ну, якщо там взагалі можна говорити про функцію захисника.

Що це нам дає? Нам завжди потрібно шукати контратаки й дуже важливо, наскільки відновиться той же Ярмоленко. Це таке принципове питання. Зазначу, що так, Англія – фаворит, у неї великі шанси на перемогу. Я не буду прогнозувати, що наша збірна обов’язково зробить сенсацію, хоча цього дуже хотілося б.

Я поставлю обережно – на Україну з форою (+1). Це перша ставка. І також я думаю, хоча це вже більш ризикований крок, на жаль, це більше «світить» нам – отримати пенальті у власні ворота, але пенальті в матчі. Так, чому б ні, чому б не вірити в такий момент? Хоча ми теж можемо заробити і я вважаю, що потрібно свій шанс шукати не тільки з пенальті. І якщо команда буде психологічно стійкою, то вона може дуже непогано тут зіграти. Ось такий прогноз.