«Динамо» U19 розгромило однолітків з «Колосу» у контрольному поєдинку

Динамо Київ 3 Липня, 14:49 596
«Динамо» U19 розгромило однолітків з «Колосу» у контрольному поєдинку | 19-27
У суботу, 3 липня, юнацька команда київського «Динамо» провела другий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону.

Команди розпочали матч активно, і вже в дебюті гри атака гостей могла завершитися взяттям воріт – однак володіння Іларіона Тугая врятувала поперечина.

«Динамо» відповіло кількома випадами, а згодом – і забитим голом: на 20-й хвилині рахунок відкрив один із гравців на перегляді. Перший тайм динамівці завершили за комфортної переваги: Олександр Яцик, який вийшов на 30-й хвилині матчу, невдовзі відібрав м’яч на своїй половині поля та після сольного проходу правим флангом відправив сферу у дальній кут воріт.

Після перерви Ігор Горбач, котрий був серед гравців, які з’явилися на полі на другий тайм, мав шанс збільшити рахунок на користь «Динамо», але з близької відстані не влучив у площину воріт. Проте на 60-й хвилині форвард все ж використав свою нагоду, збільшивши рахунок до 3:0. Пізніше Горбач ще й створив вихід один на один проти воротаря «Колоса», який не реалізував – кіпер випередив динамівця на м’ячі, а також намагався вразити ворота дальнім ударом.

Наприкінці гри ковалівці активізувалися та неодноразово загрожували воротам «Динамо», тому захисникам киян довелося грати на відбій. Проте один із моментів «Колос» все ж реалізував – гол до свого активу записав Даниїл Голуб.

Однак і динамівці не втомлювалися йти вперед – і на останніх хвилинах гри Віктор Блізніченко, з першої спроби влучивши у воротаря, повторним потужним ударом встановив фінальний рахунок – 4:1.

Контрольний матч

«Динамо» U19 – «Колос» U19 – 4:1 (2:0)

Голи: гравець на перегляді (20), Яцик (37), Горбач (60), Блізніченко (88) – Голуб (82)