Україна – Англія: прогноз і ставка Олексія Андронова

Футбол України 3 Липня, 17:54 1696
Україна – Англія: прогноз і ставка Олексія Андронова
Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч 1/4 фіналу Євро 2021 (2020) Україна – Англія.
Чемпіонат Європи, вирішальна стадія, матчі чвертьфіналів. Збірна України героїчним чином пробралася до стадії плей-оф, пройшла шведів і тепер зіграє з Англією в Римі. З огляду на те, що англійські вболівальники туди скоріше за все не доїдуть, я думаю, що колосальна підтримка саме трибун буде у Андрія Шевченка і його італійського штабу. І у Руслана Маліновського, який грає в Італії.

Мені здається, що ось прямо «пролетіти» в цьому матчі Україна не повинна. До того ж збірна Англії, хоч вона і не пропустила поки ще жодного м’яча на цьому турнірі, мені не здається командою якоюсь серйозною та готовою йти досить далеко. Тому я поставлю на Україну з форою (+1) й коефіцієнтом 2,21. Навіть якщо вона програє, мені здається, вона програє максимум в один м’яч. А може бути це взагалі все відбудеться вже за межами основного часу.
Заряджай улюблений клуб на перемогу з Parimatch! Для всіх нових клієнтів БК дарує фрібет на суму 300 гривень!