Україна – Англія: Макаренко зізнався, що казав Шевченко після вильоту з Євро

Збірна України 4 Липня, 00:51 4608
Україна – Англія: Макаренко зізнався, що казав Шевченко після вильоту з Євро | 19-27
Півзахисник збірної України Євген Макаренко прокоментував поразку від Англії.
- На перших хвилинах була якась знервованість - така стадія турніру і суперник топовий. Непотрібний перший гол застав нас зненацька. Такі команди такого не прощають.

Потім почали входити в гру, були на м'ячі, володіли якоюсь ініціативою, але, на жаль, ми нічого не забили.

У перші п'ять хвилин другого тайму теж не вистачило концентрації. Третій м'яч виявився фатальним. Англія відійшла назад і вже грала за рахунком.

Я хотів допомогти команді, було важко. Хлопці були подавлені морально. Чим зміг, тим і допоміг. Всі засмучені. Ніхто не хотів так вилітати з турніру.

Хлопці засмучені. Так вилітати з Євро ніхто не хотів. Це великий рахунок для вильоту і для такої стадії. Що казав Шевченко? Тренерський штаб подякував нам за весь турнір, за виконану роботу з 15 травня. Сказав, що ми повинні пишатися тими результатами і тією грою, яку ми показали упродовж турніру.