Потенційні суперники «Зорі» у плей-офф Ліги Європи

Футбол України 4 Липня, 18:50 1149
Потенційні суперники «Зорі» у плей-офф Ліги Європи
У вівторок та середу відбудуться перші матчі першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Тут немає ні представників України, ні представників наших конкурентів у Таблиці коефіцієнтів.

Але десять пар цікаві нам в контексті потенційних суперників Зорі у кваліфікації Ліги Європи. Команди, що програють у цих парах, вилетять до Ліги конференцій, а ось переможці продовжать боротьбу у другому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів. І якщо вони програють там, то перемістяться до третього раунду кваліфікації Ліги Європи. Там ці десять команд будуть розбиті на п'ять пар, переможці яких сформують третій пріоритет при жеребкуванні раунду плей-офф Ліги Європи.

Зоря, нагадаємо, за право зіграти у групі Ліги Європи побореться з комнадою третього або четвертого пріоритету.

Отже, пари, учасники яких у майбутньому можуть потрапити до списку потенційних суперників Зорі:

Шкендія – Мура;

Слован – Шемрок Роверс;

Динамо Т – Нефтчі;

Жальгіріс – Лінфілд;

Коннас Кей – Алашкерт;

Флора – Хіберніанс;

ХІК – Будучность;

Маккабі Х – Кайрат;

Фола – Лінкольн;

Динамо З – Валур.

Переможені у цих парах точно не будуть суперниками Зорі, переможці можуть стати такими, якщо програють у другому раунді відбору Ліги чемпіонів і подолають третій раунд кваліфікації Ліги Європи.

У кожній парі відбудеться по два поєдинки, правило виїзного голу вже не працює, тож якщо ігровий час закінчиться з сумарно рівним рахунком, відбуватиметься серія пенальті. Матчі у відповідь - за тиждень.