Сідклей: «Потрібно важко працювати на зборах, щоб знову боротися за чемпіонство»

Динамо Київ 4 Липня, 18:56 583
Сідклей: «Потрібно важко працювати на зборах, щоб знову боротися за чемпіонство» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Бразильський захисник «Динамо» Сідклей розповів про етап підготовки до нового сезону, який «біло-сині» проводять за кордоном.

- Які у тебе залишилися враження від перших суперників на зборах?

- Це були два хороших матчі, але оскільки ми лише нещодавно зібралися, було не так багато часу для підготовки. Як для цього етапу ми зіграли доволі непогано, намагалися виконувати установки тренера, виконали певну бігову роботу. Так, дві нічиї, але нічого страшного, надалі будемо намагатися поліпшувати результати.

- Зараз тренер розподіляє майже порівну ігровий час. Як справляєшся з навантаженням, яке лягає на тебе?

- Збори – це завжди важкі навантаження. Але намагаємося виконувати всю пропоновану роботу, щоб додавати з кожним днем.

- Як у команді сприйняли поразку збірної України на Євро-2020?

- Шкода, звичайно, що не вдалося зіграти вдало. Але хлопці молодці – вони старалися, билися, досягли цього рівня.

- Сьогодні Містер розпочав тренувальне заняття з глибокого аналізу. Які головні акценти він зробив, що тобі запамяталося?

- Містер має величезний життєвий досвід, який і передає нам, вчить, розповідає, пояснює. Зараз у нас багато молодих гравців, які це все вбирають у себе. Також у двох словах згадав збірну України, похваливши їх за старання.

- Зокрема, Містер також звернув увагу, що не можна допускати розривів у обороні. Компактність – це вимога сучасного футболу?

- Компактність, звичайно, дуже важлива, але помилки можуть статися на будь-якій ділянці поля. Тому Містер на цьому акцентував увагу.

- Під час тренування були веселі старти без м’яча. Бігова робота від таких змагань стає веселішою, сприймається легше?

- Містер – дуже досвідчений фахівець, і чудово знає, яке заняття пропонувати в той чи інший період підготовки. Учора ми зіграли матч, витратили багато сил, і сьогодні потрібно було підтримати емоційний тонус.

- Працювати без м’яча тобі, як бразильцю, не важко?

- Це збори, важка робота. Потрібно працювати, щоб підійти до початку чемпіонату в хорошій формі та знову боротися за чемпіонство.