Йожеф Сабо: «Шевченку ні в якому разі не можна йти»

Збірна України 5 Липня, 16:27 827
Йожеф Сабо: «Шевченку ні в якому разі не можна йти»
Колишній головний тренер київського «Динамо» і збірної України Йожеф Сабо поділився враженнями про гру української національної команди на Євро-2020.
«Шкода, звичайно, але що робити. Я думаю, що Шевченко розбереться зі своїми помічниками, що трапилося.

Я вважаю, що команда не відновилася після важкої гри зі Швецією. Це має дуже велике значення, тому що фізичний стан після трьох-чотирьох матчів — ми не звикли до такого, адже англійці на самому початку забили м'яч, накрутили темп, потім у другому таймі ще три м'ячі забили головою.

Хоча Шевченко каже, що Кривцова поставив, тому що він може головою зіграти, але ми ж знаємо, як англійці грають головою, тому повинні були готуватися до цього. Але, тим не менш, це не критика, а говорю про те, щоб розібратися і спокійно йти далі.
Єдине, я можу сказати, що тренерський штаб повинен був поміняти деяких футболістів, видно було, що вони втомлені, а на заміні були гравці, які могли дати більше.

Шевченку ні в якому разі не можна йти, думаю, у нього є пропозиції з клубів, він показав себе як тренер, він — розумник і дуже талановитий. Тактично він ще набере досвіду, я вважаю, що він буде хорошим тренером», — вважає Сабо.