Ребров обрав двох претендентів на виграш Євро-2020, назвавши їхні сильні риси

Євро - Кваліфікація 6 Липня, 13:24 666
Ребров обрав двох претендентів на виграш Євро-2020, назвавши їхні сильні риси | 19-27
Український фахівець Сергій Ребров зізнався, які команди вважає найсильнішими на Євро-2020.
«Хтось із відомих англійців написав у соцмережах, що зараз збірна їхньої країни занадто сильна. Я з ним згоден. За весь турнір, в п'яти матчах, британці не пропустили жодного м'яча, і це говорить багато про що. На мій погляд, збірна Англії – один з головних претендентів на перемогу в чемпіонаті Європи. Разом з Італією.

Відзначу найвищу інтенсивність в грі Італії. Ось цей компонент справді заслуговує на увагу на чемпіонаті Європи. Раніше італійці так не грали, у них були хороші випади, вони вміло вибігали в контратаки. Але зараз зовсім інша картина. Команда додала в усіх фазах гри, діє дуже інтенсивно.

Навіть в кінці матчу з Бельгією, якщо ви подивитеся останні 10 хвилин, було помітно, що, ведучи в рахунку, футболісти збірної Італії продовжували пресингувати, бігти, відбирати м'яч подалі від своїх воріт. Найвищий темп підтримується протягом усіх 90 хвилин, незалежно від суперника і рахунки. У всіх матчах Роберто Манчіні використовує по п'ять замін, і гравці, які виходять на поле, нічим не слабші. І, що найголовніше, вони не змінюють структуру гри», – цитує Реброва Команда1.