Перший швейцарський збір: на фінішній прямій

Динамо Київ 6 Липня, 14:04 616
Перший швейцарський збір: на фінішній прямій
Наступного ранку після контрольного матчу з французьким «Дівонном» київське «Динамо» зібралося на полі Complexe Sportif у Дівонн-ле-Бен, щоб провести останнє тренування на першому міжсезонному зборі.

Тренувальному заняттю передували привітання наставнику воротарів нашої команди Михайлу Михайлову, який сьогодні відзначає свій 62-й день народження.

Після приємних урочистостей команда взялася до роботи, провівши спочатку 15-хвилинну розминку з використанням спеціальних конусів, бар’єрів і фішок, а далі перейшла до вправ у квадратах і квадратах із двома нейтральними гравцями.

На завершення динамівці провели двохсторонку під супровід дощу, який вперше спустився над Дівонн-ле-Беном під час тренувальної сесії киян на зборі. Відзначимо, що гравці, які брали участь у вчорашньому матчі проти «Дівонна», сьогодні займалися окремо від загальної групи, провівши відновлювальне тренування.

Після обіду команда змінить місце свого розташування та вирушить до Люцерну, де завтра зіграє заключний спаринг на першому зборі проти однойменної команди. На ранок тренувань не заплановано, натомість «біло-сині» здійснять прогулянку містом, після чого вирушать на стадіон «Свісспорарена», де о 17:00 за Києвом розпочнеться зустріч із «Люцерном».

Одразу після завершення контрольної гри делегація «Динамо» вилетить до Києва, а гравці отримають кілька днів відпочинку. 10 липня динамівці повернуться до Швейцарії, щоб розпочати другий 10-денний збір, під час якого заплановане проведення ще чотирьох спарингів.