Вольова нічия «Динамо». Кияни завершили перший швейцарський збір

Динамо Київ 7 Липня, 18:47 2988
Вольова нічия «Динамо». Кияни завершили перший швейцарський збір | 19-27
Київське «Динамо» зіграло заключний контрольний матч на першому тренувальному зборі.

Мірча Луческу випустив у першому таймі наступний склад: Бойко – Кравченко, Шабанов, Сирота, Сідклей – Андрієвський, Шепелєв, Буяльський, де Пена, Родрігес – Супряга.

Перший удар за командою Луческу. На 3 хвилині Шепелєв швидко розіграв м'яч на стандарті. Жерсон продовжив у штрафний майданчик, Буяльський скинув п'ятою під удар. Сам же Шепелєв завершував, але пробив вище.

Моментами підопічні Луческу провалюються, і значна частина динамівців просто залишається відрізаною від оборони. Один з таких моментів Люцерн використав. На 9 хвилині Андрієвський не зміг виграти боротьбу у 2 суперників, швейцарці отримали купу вільного простору. А далі Кравченко не встиг прочитати епізод і дозволив прострілити. Сідклей не завадив комбінації майже перед воротарським, а Сирота посприяв розстрільному ударові Соргіча.

Не минуло й 20 хвилин, як рахунок став 2:0. Після навісу з правого флангу в центр штрафного майданчика киян Соргіч скинув м'яч на Угрініча, і той розстріляв ворота.

Красива комбінація на 27-й. Шепелєв підібрав і допоміг розігнати на першій стадії. Андрієвський кинув у прорив Жерсона, той створив ідеальну ситуацію для Де Пени – уругваєць думав настільки довго, що дозволив себе заблокувати.

Наприкніці першого тайму у динамівців було чимало моментів, проте їх не вдалося реалізувати. Шабанов після подачі кутового пробивав з близької дистанції – вище. Жерсон помінявся флангами з Де Пеною і завершував комбінацію Карлоса та Буяльського. Знову блок і рикошет не на користь гостей. Той же Родрігес після націленої подачі Шепелєва розстрілював голкіпера з вбивчої відстані, і знову снаряд летить над воротами. Де Пена вкотре замикає передачу з меж воротарського – кіпер витягує з ближнього кута.

Вільно розігрує Люцерн триходівку в штрафному Динамо після чергової передачі з флангу Кравченка і Жерсона. Щастить, що провальний останній удар – інакше могли догратися в обороні до розгрому за перші 40 хвилин.

На старті другого тайму Луческу зробив три заміни: Кравченко - Скорко, Сідклей - Дубінчак, Де Пена - Лєднєв.

Одразу момент створюють гравці, які вийшли на заміни по перерві. Скорко прострілив на Лєднєва з правого флангу, той пробив невлучно з меж штрафного.

На 56-й хвилині Васич зреагував на класний потужний удар Родрігеса з-за меж штрафного, але на добиванні першим був Лєднєв, який переправив м'яч у порожні ворота. Тренерський штаб використав ще одну заміну: Супряга - Антюх.

Через шість хвилин швейцарці відзначились втретє у воротах «Динамо». Фаркаш перевів м'яч з правого флангу на Ндіайє, той пробив з кута воротарського, Бойко відбив, проте на добиванні першим був Соргіч.

Подвійна заміна у «Динамо»: Родрігес - Кулач, Шепелєв - Гармаш.

На 80-й хвилині Антюх забив дуже красивий гол. Після пасу низом від Скорка Денис з лінії штрафного пробив у дальню дев'ятку!

Під завісу другого тайму Антюх з кута штрафного перевів м'яч на Гармаша, який на куті воротарського прибрав фінтом захисника та розстріляв ворота!

Матч закінчився вольовою нічиєю - 3:3.