Максим Дегтярьов: «Коли такі клуби, як «Олімпік , зникають - завжди погано і для чемпіонату, і для країни в цілому»

Футбол України 8 Липня, 15:00 710
Максим Дегтярьов: «Коли такі клуби, як «Олімпік , зникають - завжди погано і для чемпіонату, і для країни в цілому»
«Десна» продовжує підготовку до нового сезону. Про те, як вона проходить, очікування від нового сезону, та, звісно, півфінал чемпіонату Європи-2020, пресслужбі клубу розповів нападник сіверян Максим Дегтярьов.

- Розкажіть як проходять збори, над якими компонентами, у першу чергу, наразі працює команда?

- Збори проходять у штатному режимі. Розпочався другий тиждень, тренуємося два рази на день. Все як усіх. Йде підготовка до сезону. Акцент на фізичні кондиції.

- Наразі активно обговорюють ситуація навколо донецького «Олімпіка». Ви кілька років грали у цьому клубі. Тож, на Вашу думку, чи буде «Олімпік» грати у сезоні 2021/22 УПЛ та, якщо не буде, то чи багато втратить український футбол?

- Якщо б це залежало від мене, то я б хотів, щоб «Олімпік» залишився та виступав у Прем’єр-Лізі, адже ця команда виходила в Єврокубки, показувала непоганий футбол… Коли такі колективи зникають, це завжди погано й для чемпіонату, й для країни, у цілому. Тож я б хотів, щоб «Олімпік» залишиться. А чи вийде… Знаю, що протягом 2-3 днів про це має стати відомо.

- Чемпіонат 2021/22 стане першим, після тривалої перерви, в якому в УПЛ зіграють одразу 16 клубів. Буде складніше, чи цікавіше?

- Насправді, буде набагато цікавіше. Головне, щоб вони відповідали рівню УПЛ: за інфраструктурою, фінансами… Для такої великої країни як Україна, думаю, 16 команд – нормальна кількість. 12, насправді, було замало. Наразі буде 16 – цікавіше. До того ж, команди, які піднялися з Першої ліги, – гідні.

- Хто з дебютантів УПЛ, на Вашу думку, найбільш грізний суперник?

- Складно сказати хто сильніший. Так, «Верес» зайняв перше місце у Першій лізі, тож, за результатом, вони сильніші. Але я бачив ігри «Чорноморця» та «Металіста 1925» - там дуже якісні колективі, які, думаю, будуть непогано виглядати й в УПЛ.

  • Раніше стало відомо, що «Олімпік» в одному кроці від ліквідації клубу.
  • Василь Кобін запевняє, що саме його команде займе місце «олімпійців» в УПЛ