Офіційно. «Олімпік» призупиняє свою діяльність...

Футбол України 8 Липня, 20:20 1127
Офіційно. «Олімпік» призупиняє свою діяльність...
Про це повідомив президент Владислав Гельзін.

Президент «Олімпіка» Владислав Гельзін на офіційному сайті повідомив про те, що клуб знімається з чемпіонату УПЛ сезону 2021/22.

Заява Гельзіна:

«Нами прийнято рішення про зняття команди з розіграшу УПЛ наступного сезону. Це непростий, але разом з тим - обдуманий і зважений крок, який ми робимо з важкістю на серці. Хочу подякувати всім, хто за ці 20 років так чи інакше був причетний до олімпійської сім'ї. За всі ті незабутні моменти, які ми з вами пережили, відчуваючи різні емоції, як в добрі, так і в складні для клубу часи».

«За ці роки нам вдалося дати шлях в життя багатьом хлопчикам, закоханим в футбол. Деякі наші вихованці пройшли з клубом яскравий і захоплюючий шлях від вихованця академії до дебютанта Ліги Європи, коли в 2017 році знаменитий хіт Ярослава Євдокимова став асоціюватися для всієї футбольної громадськості з «донецькими фантазерами».

«Розлучатися з вами дуже складно, проте ми не прощаємося. Клуб призупиняє свою діяльність, але на цьому ми не ставимо крапку».

«Я вірю, що настане час, коли футбольний клуб «Олімпік» знову буде радувати своїх уболівальників яскравими виступами. А сама гра буде проходити по одним для всіх правилам не тільки на полі, але і за його межами. Адже футбол в Україні люблять, і ми пишаємося, що ФК «Олімпік» Донецьк назавжди залишиться в його історії».