Кендзьора: «Вперед, Україно, я з тобою. Ти моя друга батьківщина»

Динамо Київ 4 Березня, 14:10 1366
Кендзьора: «Вперед, Україно, я з тобою. Ти моя друга батьківщина»
Захисник «Динамо» Томаш Кендзьора підтримав Україну, яка чинить опір військам РФ.

«Повертаючись до Києва зі збору в Туреччині, навіть на частку секунди мені не спало на думку, що через кілька десятків годин у місті, де я живу майже 5 років, яке стало моїм домом, де я був найуспішнішим і де я одружився – може початися війна.

Але після перших звуків вибуху я зрозумів, що опинився в центрі небезпечних подій. Сьогодні, завдяки прихильності багатьох людей, я вже зі своєю родиною в Польщі. Останніми днями я отримав сотні повідомлень зі словами підтримки, на багато з яких я ще не встиг відповісти, але всі вони для мене багато значать.

Моя евакуація з Києва до Львова була б неможлива без допомоги вболівальників «Динамо». Переправу чудово організувала Польська футбольна асоціація у співпраці з Міністерством закордонних справ. Дякую президенту Цезарі Кулеші, Збігнєву Бонеку, Лукашу Гаврйолеку, Матеушу Моравецькому та моєму другу Томашу Магдяжу.

Україна для мене як друга батьківщина. Я сповнений захоплення тим, як його мешканці борються за свободу та демократичні цінності. Пишаюся ставленням поляків, які здатні об’єднатися та ефективно допомогти в жесті солідарності. Мої думки і серце з Україною. Я молюся з надією на якнайшвидший мир.

Я сподіваюся, що скоро буде добре. Нехай буде мир! Вперед, Україно, я з тобою. Ти моя друга батьківщина», – написав Кендзьора.