«Рух» - про слова Маркевича: «УАФ запустила інформаційну кампанію проти нас за участю легенд українського футболу»

Футбол України 14 Липня, 20:41 312
«Рух» - про слова Маркевича: «УАФ запустила інформаційну кампанію проти нас за участю легенд українського футболу»
«Рух» на офіційному сайті підготував ще одну відповідь на адресу УАФ через скандал навколо стадіону «Україна».

Раніше «Рух» відмовився грати на «Арені Львів», тому що не зумів домовитися з керівництвом стадіону з приводу умов. Клуб вирішив перебратися на стадіон «Україна», однак УАФ знизила категорію цього стадіону до 2-ї, тому на арені не можна грати в УПЛ.

Одночасно з цим сторони обмінюються випадами в ЗМІ. Мирон Маркевич в одному з інтерв'ю заявив, що сподівається, що сторони знайдуть компроміс.

На це «Рух» відповів:

«Вельмишановний Мироне Богдановичу, футбольний клуб «Рух» не зобов’язаний «знаходити компроміс» з «Ареною Львів», адже ті умови, які пропонує керівництво цього державного комплексу, є неприйнятними та маніпулятивними. І ще – щодо безпеки на «Арені Львів» також є чимало запитань. Про що свідчить державний аудит «Арени Львів», який ми публікували раніше.

Також хотіли б звернути увагу горе-журналістів-маніпуляторів і їхніх замовників з УАФ, що заголовок матеріалу ніяк не корелюється зі змістом коментаря Маркевича. За вуха притягнута фраза нібито Маркевича, що «львівські клуби повинні припинити шантаж», яскраво свідчить про те, що в УАФ почало дуже сильно «підгорати» в одному місці через позицію ФК «Рух» щодо дій очільників українського футболу».

Відзначимо, що разом з «Рухом» на стадіон «Україна» захотів перебратися і ФК «Львів».