«Це може бути остання прогулянка»: захисник «Динамо» – про життя в умовах війни з Росією

Динамо Київ 6 Березня, 12:35 871
«Це може бути остання прогулянка»: захисник «Динамо» – про життя в умовах війни з Росією
Оборонець Вереса Алан Ауссі, права на якого належать киянам, розповів про життя в умовах війни з Росією.

«Це був найгірший тиждень. Моя країна і близькі перебувають у великій небезпеці. Я в безпеці, але не можу сказати це за всіх своїх рідних і друзів, і мене це дуже хвилює.

Бабуся сидить у квартирі в Києві. Вона не може вийти, щоб купити продукти, тому що це може бути її остання прогулянка. Один близький друг пішов в армію, інший якось встиг виїхати з Харкова і розповів, що біля його будинку йдуть танкові бої. Колишній мій одноклубник по академії, який живе у Вінниці, сказав, що біля його будинку вони зловили групу російських диверсантів, які залишали позначки для російської армії та повітряних сил – показували їм, де приземлятися і куди скидати бомби.

Деякі гравці Вереса намагаються допомогти людям, доставляючи їжу та воду. Інші спробували влаштуватися в територіальну оборону, але їх не взяли, оскільки місця не залишилося. Є й такі, хто з дружинами та дітьми ховається від бомб та окупантів в підвалах. Це страшно.

Наразі клуб не може дати нам особливої допомоги. Керівництво попросило нас зрозуміти, що зараз такий важкий час і вони нічого не можуть зробити. У деяких гравців закінчуються гроші. У нас це все відбувається в реальному житті, але наші люди дуже згуртовані і кожен допомагає один одному як може», – цитує Ауссі The Guardian.