Світовий футбол 7 Березня, 10:28 1333
Безус голом у доданий час приніс «Генту» перемогу і закликав закрити небо над Україною | 19-27
Хавбек збірної України Роман Безус на останніх секундах вирвав перемогу для своєї команди у матчі проти «Зюлте-Варегем».

Бельгія, Ліга Жупіле, 30-й тур

Гент – Зюлте-Варегем – 2:1

Голи: Депуатр, 12, Безус, 90+4 – Воссен, 70

Український легіонер Гента Роман Безус приніс три очки своїй команді у поєдинку з одним з аутсайдерів турнірної таблиці чемпіонату Бельгії. Депуатр вивів «буйволів» вперед вже на початку матчу, однак на екваторі другої сорокап'ятихвилинки гості зрівняли і героїчно намагались втримати нічию.

Після пропущеного гола Хейн Ванхазебрук вирішив випустити на поле нашого співвітчизника (на 76-й хвилині замість нападника Йонаса Маледе). І той не підвів! На 4-й компенсованій хвилині українець забив переможний м’яч своєї команди і допоміг їй піднятися у топ-5 Ліги Жупіле. Вболівальники Гента віддячили Роману оваціями, натомість сам футболіст святкував гол із українським прапором, а згодом показав футболку з написом «Close the Sky» («Закрийте небо»).

Нагадаємо, у поточному сезоні Безус у 27 матчах забив 3 голи і віддав 5 результативних передач.