Безус: «Через емоції забув продемонструвати футболку на підтримку України»

Світовий футбол 7 Березня, 14:30 344
Безус: «Через емоції забув продемонструвати футболку на підтримку України»
Український легіонер бельгійського «Гента» Роман Безус прокоментував свій гол у ворота «Зюлте-Варегема» (2:1) у Лізі Жупіле та подякував всім за підтримку України.
«Я підготував декілька речей у разі якби забив гол, наприклад, повідомлення під футболкою. Але у мене було стільки емоцій, що я забув її продемонструвати. Навіть зараз мені важко висловити свої почуття.

Але я дуже хочу подякувати всім, хто нас підтримує і допомагає. Для них це щось маленьке, а для нас це багато означає. Я отримав браслет від дитини на підтримку. Також я отримав декілька малюнків. Підтримку, яку ми отримуємо з усього світу, ми всі дуже цінуємо.

Гент організував збір коштів на допомогу Україні. У центрі міста висить великий український прапор. Міський голова пожертвував ліки. Я дуже вдячний за це.

Я перевіряю новини на своєму мобільному щохвилини. Я постійно думаю про це, тому грати у футбол непросто. Тож дякую всім у клубі, що врахували це. Я також маю від них велику підтримку. Але все це дуже важко», – розповів Безус.

Нагадаємо, у матчі 30-го туру чемпіонату Бельгії проти Зюлте-Варегем Роман вийшов на поле на останні 15 хвилин іу доданий час приніс перемогу Генту. Після забитого гола українець продемонстрував футболку з написом «Close the Sky» («Закрийте небо»).