Президент УАФ Андрій Павелко — про стадіон «Україна» у Львові

Футбол України 16 Липня, 14:18 634
Президент УАФ Андрій Павелко —  про стадіон «Україна» у Львові
Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував ситуацію із стадіоном «Україна» у Львові.
- Щодо ситуації, в якій опинився легендарний стадіон «Україна» у Львові. Я розумію, що навколо цього питання зараз вирує багато емоцій. Але емоції зайві тоді, коли мова заходить про необхідність порятунку такої славної арени, як «Україна». Те, що це потрібно робити якомога швидше – навіть не обговорюється. Адже мова йде про подальшу долю стадіону, який став неприступним для суперників національної збірної, який пам’ятає «Золотий матч» першого чемпіонату України 1992 року і незабутній вирішальний матч львівських «Карпат» проти «Галатасараю» в 2010 році, за підсумками якого улюблений клуб львів’ян вперше в історії вийшов до групового раунду Ліги Європи.

Одним з головних моїх пріоритетів, як президента УАФ, є сприяння в розвитку футбольної інфраструктури по всій країні і, починаючи з 2015 року, для цього вже докладено дуже багато сил. Заради цієї мети йде консолідація зусиль УАФ, центральної і місцевої влади, бізнесу і меценатів в різних регіонах. Вірю, що так буде і у Львові! Що місцева влада отямиться і від емоцій перейде до конкретний дій з порятунку стадіону «Україна», який знаходиться у власності міськради.

А підсумком цього абсолютно непотрібного нікому штучного протистояння стане реконструйований сучасний стадіон, на якому будуть тренуватися юні вихованці львівського футболу і проходитимуть нові історичні матчі національних збірних України і наших клубів в УПЛ і єврокубках. Шкода, що протягом багатьох років для цього не було зроблено нічого. Що ж, буде зроблено тепер – жодних сумнівів. І один з найбільших футбольних центрів нашої держави – Львів впише нові славні сторінки в літопис українського футболу.