Дві думки після матчу «Динамо» - «Ніцца»

Динамо Київ 18 Липня, 10:32 1742
«Динамо» Київ та «Ніцца» зустрічалися в спарингу (1:2).

Луческу отримав порцію для роздумів – французи вказали на слабкі місця Динамо

Ніцца вважалася найсильнішим опонентом киян на другому зборі. Серед команд, з якими «біло-сині» вже зустрічалися, конкурувати з французами може хіба що Базель. Зі швейцарцями динамівці розійшлися видовищним миром (4:4), а от команді з Французької Рив'єри поступилися, хоч і забили першими.

Динамо провело неоднозначний матч. У першому таймі Ніцца атакувала більше, але саме команда Луческу пішла на перерву з перевагою в рахунку. У перші 45 хвилин кілька разів провалювався лівий фланг – Дубінчак часто не встигав, а допомоги спершу від Де Пени, а пізніше і від Жерсона, по суті, не було. Владислав змушений був віддуватися самотужки і робив це не надто успішно. Принаймні, Аталь кілька разів загострював ситуацію біля воріт Бойка. По перерві Дубінчак діяв надійніше, а голи у ворота Динамо прийшли не з його зони.

Є питання і до центру півзахисту. Зокрема, габаритний Тюрам кілька разів легко проходив Шепелєва з Андрієвським. Та й Гармаш напрочуд легко програв боротьбу в моменті з першим пропущеним голом. Гостроти від центрхавів, як такої, не було – пригадується хіба що удар Буяльського після скидки Шкуріна. Не вразив і Бущан, який, на відміну від Бойка, не зміг вберегти свої ворота від пропущеного м'яча. Якщо в моменті з другим голом до Георгія питань немає, то при першому м'ячі кіпер збірної України міг зіграти значно краще. За чутками, Ніцца цікавилася Бущаном ще до чемпіонату Європи. Якщо це дійсно так, то продемонструвати свої здібності перед потенційним покупцем динамівець не зміг.

Словом, Луческу є над чим подумати за два тижні до старту сезони. Спаринги проти команд рівня Ніцци є значно продуктивнішими та інформативнішими, ніж поєдинки з аматорськими колективами Франції чи Швейцарії. Незабаром киян очікують матчі з Атлетіком Більбао і Вільяреалом, які точно не обіцяють легкої прогулянки.

Шкурін продовжив результативну серію – заявка на статус основного форварда

За відведені йому 45 хвилин 21-річний білорус запам'ятався, передусім, двома моментами. Перший – забитий гол, який став для Шкуріна вже третім після підписання контракту з Динамо. Другий – класна скидка п'ятою на Буяльського. Було ще кілька опускань в центр поля у стилі Артема Бєсєдіна, який так само шукає м'яч. Ілля у матчі з Ніццою зробив не так багато, але своє ім'я у протокол таки вписав. Це і є робота форварда – витискати максимум зі своїх моментів. Але в епізоді з голом варто відзначити і відмінну скидку від Олександра Сироти.

Якщо Шкурін знову зміг себе проявити, то Супряга вкотре розчарував. Бажання ніби і є, але Владислав виглядає інороднім тілом у цій грі Динамо, а свій єдиний реальний шанс від успішно запоров жахливим ударом – м'яч ледве докотився до кіпера. Виглядає, що саме Шкурін розпочне сезон у статусі основого нападника «біло-синіх». Принаймні, він єдиний, хто стабільно знаходить свій шанс і забиває.

А що Кулач, спитаєте? Найкращий бомбардир УПЛ 2020/21 все ще перебуває на перегляді, але сьогодні не потрапив навіть до списку запасних. За неофіційною інформацією, Луческу не хотів брати екс-форварда Ворскли на другий збір, а сам Кулач у попередніх поєдинках не вражав. Схоже, шанси нападника на підписання контракту з киянами поступово згасають. Той же Шкурін виглядає куди переконливіше.