Світовий футбол 10 Березня, 11:09 935
Злива рекордів Бензема – завдяки хет-трику проти «ПСЖ» француз перевершив двох ікон «Реала» і самого себе | 19-27
Нападник «Реала» Карім Бензема провів феноменальний матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «ПСЖ» (3:1).

Після першого тайму Мадрид програвав із відставанням у два м'ячі, враховуючи результат першого матчу. Однак Карім Бензема оформив хет-трик за 17 хвилин і вирішив усе на користь «Реала» навіть без овертаймів.

Чергові три забиті м'ячі дозволили трішки переписати історію Королівського клубу. Зокрема, Бензема випередив легендарного Альфредо Ді Стефано за кількістю голів у «вершковій» футболці – 309 (у аргентинця 308).

Окрім того, Карім зрівнявся з Раулем за кількістю голів в рамках Ліги чемпіонів – по 66. Якщо ж враховувати ще й кваліфікаційні матчі, то у Бензема вже буде 67. Також француз уже переписав особистий рекорд результативності упродовж одного сезону Ліги чемпіонів. Вже зараз у його активі 8 забитих м'ячів. Попереднє досягнення (7 голів) датоване сезоном 2011/12, коли «Реал» дійшов до півфіналу.