Левченко - про російських футболістів: «Страх і вата — це якась гаряча суміш»

Світовий футбол 11 Березня, 22:15 447
Левченко - про російських футболістів: «Страх і вата — це якась гаряча суміш»
Ексгравець збірної України Євген Левченко розповів, як ставиться до російських футболістів, які бояться висловитись про війну в Україні.
«Залишилися контакти з хлопцями, з якими ми грали у футбол. З 2014-го року я порвав усі стосунки з багатьма, які казали, що у нас бандерівці, якусь кашу несли. Я їм усім пояснюю: «Хлопці, послухайте, я – російськомовний українець, який живе в Нідерландах, я приїжджаю кожні два місяці в Україну та розмовляю там російською мовою – ні з ким у мене не було жодних проблем.

У мене була пропозиція після 2014-го року поїхати там працювати на Матч ТБ, і я від цього відмовився – це моя особиста громадянська позиція. З хлопцями, з якими я розмовляю, на жаль, це повна деградація тих людей, на яких я сподівався. Ті футболісти, з якими ти міг ще спілкуватися та нормально пояснювати – я не знаю що у них у голові. Ось цей страх і вата - це якась гаряча суміш. Такий страх.

Є два типи людей. Які тобі кажуть: «Ну ти ж розумієш, нам складно, ми боїмося», а я кажу: «Хлопці, ви боїтеся вийти на вулицю показати мирний протест, а в нас люди на танки виходять, руками їх зупиняють».Ти вибач мені за мою французьку, вони обі*ралися повністю. Так боятися – це сором, і я їх не судитиму. Їм із цим жити.

Ті ж хлопці, з якими я грав, які розповідали, наскільки путін футбольний світ веде до катастрофи, зараз поховалися й мовчать.

Це дуже болісно, це дуже боляче, і насправді їм із цим жити, їм розгрібати ось цей треш, який вони створили для себе. А більшість мовчать, просто мовчать, бо соромно, прикро, не знаю, болісно, і це їхнє життя, тому я на них навіть не звертаю більше уваги”, - розповів Левченко в інтерв'ю «Денисов Time».