«Динамо» в Швейцарії: з Женеви до Цюріха

Динамо Київ 20 Липня, 11:44 549
«Динамо» в Швейцарії: з Женеви до Цюріха
Київське «Динамо» продовжує підготовку до нового сезону в Швейцарії.

У понеділок команду чекав переїзд з Женеви до Цюріха. Час у дорозі зайняв трохи більше трьох годин, і кияни з франкомовної Швейцарії перебралися до німецькомовної. Тут «біло-сині» проведуть найближчі два дні, після чого переберуться до Австрії. Резиденцією киян на цей час став готель Movenpick Hotel Zurich Airport, розташований у передмісті Цюріха.

Після переїзду, обіду і відпочинку динамівці вирушили на вечірнє тренування до сусіднього Вінтертуру. У цьому містечку динамівці проведуть контрольний матч з «Атлетиком» з Більбао.

Тренування було насичене ігровими вправами. Після розминки «біло-сині» відточували майстерність в квадратах, як слід розігрівшись. Особливо емоційними були перипетії в квадраті легіонерів - Жерсона Родрігеса, Сідклея, Беніто, Карлоса де Пени, Беньяміна Вербича, Томаша Кендзьори та Іллі Шкуріна.

Далі польові гравці виконували вправи на утримання м'яча, а також бігову ривкову роботу, в той час як голкіпери працювали окремо. Потім «біло-сині» відпрацьовували комбінації і завершення атак.

Це тренування стало передматчевим, оскільки спаринг з «Атлетиком» запланований на доволі ранній час - 15:00 (16:00 за київським часом). Гра пройде на стадіоні «Шютценвізе», домашній арені місцевого клубу «Вінтертур».