Збірна України 14 Березня, 11:32 1266
Збірна України застосовувала особливі заходи безпеки перед матчем з Росією – Шевченко розповів подробиці | 19-27
Колишній форвард «синьо-жовтих» Андрій Шевченко пригадав свою зустріч на полі з командою країни-агресора.
«Перший раз ми виграли з рахунком 3:2 вдома.

Другого разу ми зіграли внічию 1:1 у Москві, а я забив гол зі штрафного на останній хвилині. Це був 1999 рік, була погана погода. Ввечері напередодні заради нашої безпеки ми спали у будівлі посольства України», – цитує Шевченка Corriere della Sera.

Нагадаємо, вищезгаданий поєдинок відбувся 9 жовтня 1999 року у рамках відбіркового турніру до Євро-2000. Збірна Росії була близькою до перемоги після голу Карпіна зі штрафного, але на 87-й хвилині Андрій Шевченко ударом зі стандарту по високій траєкторії спрямував м'яч у площину воріт суперника, а воротар росіян Олександр Філімонов припустився грубої помилки, яка призвела до голу. Підсумкова нічия дозволила збірній України вийти у плей-офф того відбору, а Росія залишилася ні з чим.