Екс-тренер «Шахтаря»: «Судаков ховається в бункері, а міг би грати за «Барселону»

Футбол України 14 Березня, 13:36 432
Екс-тренер «Шахтаря»: «Судаков ховається в бункері, а міг би грати за «Барселону»
Колишній головний тренер «Шахтаря» U-21 португалець Фернандо Валенте поділився думкою про здібності свого екс-підопічного Георгія Судакова, котрий нині, як і багато інших українських талантів позбавлений можливості розвивати свою кар'єру у футболі через віроломне вторгнення російських орків на територію України.
«Судаков – 20-річний хлопець із величезним потенціалом, навіть таким, щоб грати за «Барселону» чи «Манчестер Сіті». Це був найбільший талант, якого я тренував, і це один із найсильніших зв'язків, які я маю. У моєму мобільному телефоні я зберігаю фото до війни, на якому він та його вагітна дівчина виглядають щасливими, але нещодавно він надіслав мені ще одне фото, на якому вони застрягли у «бункері» і виглядають сумними. Щоразу, коли я бачу це знову, у мене на очі навертаються сльози», - сказав Валенте.

Цього сезону Георгій Судаков почав регулярно потрапляти до складу першої команди «Шахтаря». Зокрема, 19-річний хавбек провів 14 матчів у рамках усіх турнірів, в яких відзначився 4 забитими м'ячами та 1 результативною передачею.