Світовий футбол 16 Березня, 00:03 22243
Яремчук допоміг «Бенфіці» вибити «Аякс», «Манчестер Юнайтед» програв «Атлетіко» - відеоогляд матчів Ліги чемпіонів | 19-27
У вівторок вирішились долі ще двох путівок до 1/4 ЛЧ.

Ліга чемпіонів УЄФА 2021/22.

1/8 фіналу, другий матч

15 березня

Матч завершився з рахунком 1:0 на користь іспанської команди.

Манчестер Юнайтед (Англія) - Атлетіко (Іспанія) 0:1

• Гол: 0:1 - 41 Лоді

Нагадаємо перший матч завершився внічию 1:1. То ж за сумою двох матчів до чвертьфіналу турніру вийшов Атлетіко.

*****

Команда українця перемогла з рахунком 1:0. Яремчук вийшов на заміну. На 72-й хвилині український нападник замінив Евертона і тут же ледь не втік у контратаку. Альварес у підкаті зупинив Романа. На 77-й трибуни стадіону замовкли – Бенфіка забила! Дарвін Нуньєс випередив Онана і замкнув подачу з кутового. Ледь не перший момент «орлів» завершився голом.

У Аякса був час, щоб врятуватися, але пропущений гол деморалізував господарів. Команда тен Хага не змогла організувати навалу на ворота Влаходімоса. Роман Яремчук, після виходу якого «орли» забили вирішальний гол, став третім українцем у чвертьфіналі ЛЧ після Андрія Луніна та Олександра Зінченка. На останніх секундах Яремчук навіть міг забити, але затягнув з ударом і дозволив супернику відібрати м'яч.

Аякс (Нідерланди) - Бенфіка (Португалія) 0:1

• Гол: 0:1 - 77 Нуньєс

Нагадаємо перший матч завершився внічию 2:2. То ж за сумою двох матчів до чвертьфіналу турніру вийшла Бенфіка.