​Роналду перевершив досягнення Касільяса за кількістю зіграних хвилин в ЛЧ

Світовий футбол 16 Березня, 10:35 697
​Роналду перевершив досягнення Касільяса за кількістю зіграних хвилин в ЛЧ | 19-27
37-річний португальський форвард «Манчестер Юнайтед» Кріштіану Роналду зумів побити рекорд колишнього одноклубника по мадридському «Реалу» - воротаря Ікера Касільяса.

Як зазначає Gracenote Live в «Твіттері», 47-а хвилина гри у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з мадридським «Атлетіко» стала для Роналду 15 909-ю в турнірі, в той час як Касільяс відіграв на хвилину менше. При цьому на рахунку Роналду в Лізі чемпіонів 183 матчі, а у Касільяса – 177.

Нагадаємо, перша зустріч команд завершилася нічиєю з рахунком 1:1. Таким чином, мадридський «Атлетіко» вийшов в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА, а «Манчестер Юнайтед» завершив свій виступ у турнірі.

Раніше в чвертьфінал єврокубка вийшли «Баварія», «Ліверпуль», «Реал», «Манчестер Сіті» і «Бенфіка». Чинний переможець турніру - лондонський «Челсі».