«Динамо» в Австрії: тренування на висоті 800 метрів над рівнем моря

Динамо Київ 22 Липня, 08:58 519
«Динамо» в Австрії: тренування на висоті 800 метрів над рівнем моря Фото: ФК Динамо
Київське «Динамо» продовжує підготовку до нового сезону в Західній Європі.

У середу кияни змінили країну перебування, перебравшись на триста кілометрів східніше, зі швейцарського Цюріха до передмістя австрійського Інсбрука, у мальовничу комуну Фульпмес. Тут наша команда базуватиметься до 26 липня.

Після приїзду динамівці відпочивали недовго і вже за кілька годин, ввечері, вийшли на перше тренування в сусідньому селі Медрац, у декількох хвилинах їзди від готелю. Тренувальне поле з усіх боків оточують гори, розташовані неподалік, куди не глянь – видніються вершини і лісисті гірські схили, над якими парять параплани – у цьому регіоні такий екстремальний вид спорту і активного відпочинку, як парапланеризм, особливо популярний.

До слова, «біло-сині» тренуються на висоті приблизно 800 метрів над рівнем моря, і за високої інтенсивності роботи швидше починає позначатися нестача кисню, що в свою чергу більше гартує і тренує організм.

Як завжди, перед початком заняття Мірча Луческу ще раз обговорив зі своїми асистентами план заняття, і ті підготували тренувальне поле до різних вправ. Тим часом у гравців було трохи часу на те, щоб побавитися з м'ячами або побити по воротах. Потім Містер зібрав гравців навколо себе на полі та провів тривалу установку.

Після пробіжки навколо поля і розминки почалася основна робота – команда виконувала різні тактико-технічні вправи на різних ділянках поля. Незважаючи на досить тривалий переїзд, заняття було насиченим.

Завтра вранці кияни проведуть друге тренування на австрійському етапі збору. Нагадаємо, наступний контрольний матч відбудеться в п'ятницю - «біло-сині» зіграють з «Уніоном».