Чим Ерік Рамірес буде корисний «Динамо»

Динамо Київ 22 Липня, 12:36 6191
Чим Ерік Рамірес буде корисний «Динамо»
Сторінка «Біло-Синій» в Телеграмі розповідає про деякі подробиці ігрового стилю нападника ДАКа Еріка Раміреса, перехід якого в київське «Динамо» очікується найближчим часом.

Отже, Ерік Рамірес. Розділив друге місце у списку кращих бомбардирів (16 голів), а також асистентів (5 гольових передач) словацької Суперліги. Не зважаючи на молодий вік, чотири сезони відіграв у Європі, захищаючи кольори чеської Карвіни і словацьких Сениці та ДАК 1904.

Габаритний, впевнено почуває себе у грі в повітрі. За статистикою минулого сезону вигравав кожне друге верхове єдиноборство (для прикладу, Ілля Шкурін виходив переможцем у майже одному з чотирьох, але в Динамо ситуація з цим компонентом у білоруса різко покращується. Теплова карта дій Раміреса вказує на те, що венесуелець грає з кріном на лівий фланг, хоча в абсолютній більшості поєдинків за ДАК 1904 виступав на позиції центрфорварда.

Основна небезпека від Еріка надходить з меж штрафного майданчика (13 з 16-ти голів). Крім вищевказаних даних щодо результативності, відзначив би ще і той факт, що венесуелець у минулому сезоні більше за всіх інших гравців словацької Суперліги пробивав по воротах суперників — в середньому 3,16 раза за гру.