22-річний син президента «Олександрії» призначений генеральним директором клубу

Футбол України 22 Липня, 22:00 542
22-річний син президента «Олександрії» призначений генеральним директором клубу
Генеральним директором ФК «Олександрія» призначено Івана Кузьменка, сина власника Сергія Кузьменка.

На цій посаді він відповідатиме за формування стратегії та вектору розвитку клубу, загальне керівництво і контроль футбольної діяльності, повідомляє офіційний сайт «Олександрії».

Іван Кузьменко закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка «Інститут Міжнародних Відносин», отримавши диплом магістра за професійними кваліфікаціями: економіст-міжнародник, перекладач з англійської мови. Має досвід роботи фінансовим менеджером у групі компаній «Агровіста».

«Для мене велика честь стати частиною дружної футбольної сім’ї рідної «Олександрії». Адже клуб – це невід'ємна частина мого життя. Вже певний час ми тісно співпрацюємо з керівництвом клубу щодо розробки та інтеграції ефективної моделі функціонування сучасного футбольного клубу, яка забезпечить йому стабільність та розвиток, популяризацію бренду ФК «Олександрія», залучення нового досвіду та ідей.

Я люблю футбол, вірю в нашу команду, тому докладу максимум зусиль для розвитку нашого клубу й футболу в Олександрії в цілому. Наше завдання – створити для наших прихильників новий якісний продукт, яким ми будемо пишатися», – зазначив Іван Кузьменко.

У веденні директора ФК “Олександрія” Дмитра Кітаєва, як і раніше, буде забезпечення функціонування клубу.