Вацко назвав найкращих гравців збірної України на Євро-2020

Збірна України 23 Липня, 12:09 12616
Вацко назвав найкращих гравців збірної України на Євро-2020
Відомий коментатор і журналіст Віктора Вацко назвав топ-5 гравців збірної України на ЄВРО-2020.
— Найкращий гравець-відкриття для мене. На мій погляд - це Андрій Ярмоленко. Дуже потужний перфоманс Андрія під час матчів проти Нідерландів і Північної Македонії, сильна гра проти Швеції - важливий асист на Зінченка. Ярмоленко на полі, за межами поля був істинним лідером команди. Тим паче, враховуючи з яким бекграундом Андрій підходив до цього ЧЄ. Тому, вважаю, що він найкращий у нашій команді.

Далі - Георгій Бущан. Воротарське питання було дуже болючим для нашої збірної перед ЧЄ. Андрій Пятов, який нас витягнув у кваліфікації Євро, через конфлікт із Каштру втратив ігрову практику. Заслуги Трубіна не применшую, але в конкурентній боротьбі тренерський штаб збірної зробив ставку на Бущана і він не підвів. Виручив у дуже багатьох епізодах. Недаремно його багато європейських видань ставлять одним із відкриттів цього чемпіонату.

Ще один гравець - Ілля Забарний. Він провів ЧЄ стабільно, на дуже пристойному рівні. Для мене, це такий аналог Томаса Мюллера і Хольгера Бадштубера на ЧС-2010. Футболісти, які провели один сезон на дорослому рівні і одразу отримали довіру тренерського штабу збірної і місце в основному складі. Забарний - майбутнє збірної України. Насамперед, він показав високий рівень психології. Так, ми пам'ятаємо момент, коли Забарний не зорієнтувався і «привіз» гол в матчі проти Австрії, але це був виняток для його футболу.
Фрагментами, дуже подобався Микола Матвієнко в схемі із трьома центральними захисниками на позиції лівого ц/з. Дуже здорово, сміливо грав із м'ячем. Показав, що вміє не тільки через середню і довгу передачу відкривати атаку, а й через проходи із м'ячем.

Сподобався Микола Шапаренко навіть при виходах на заміни. Він додав балансу, порядку, структурності нашій команді. Микола належить до числа тих гравців, які дуже рівно провели цей ЧЄ. Таких гравців потрібно відзначати.
Теж потрібно згадати Яремчука - два гола і дві передачі. Його позиція була дуже глибока - він виконував колосальний обсяг роботи.