Володар «Золотого м'яча» Бєланов зустрівся із захисниками України в Одесі

Війна 17 Березня, 17:02 437
Володар «Золотого м'яча» Бєланов зустрівся із захисниками України в Одесі
Легенда українського футболу Ігор Бєланов підтримав захисників України в Одесі. Він особисто поспілкувався з нашими героями.

Бєланов вирішив особисто поспілкуватися з нашими захисниками та вручити їм подарунки. Під час зустрічі військові цікавилися розвитком футболу та питали про чемпіонати світу та Європи.

За словами ексгравця, така зустріч неабияк надихає.

Від щирого серця хотілося сказати хлопцям, як ними захоплюється зараз уся країна, особливо наші дітки, для яких кожен захисник – це ангел-охоронець. Усі ми зараз стараємося зробити для них щось корисне, допомогти й висловити свою підтримку, – наголосив Бєланов.

Легенда українського футболу зазначив, що вже домовся з військовими про нову зустріч, де він обіцяти взяти з собою «Золотий м'яч».

«Відчувалося, що хлопці — справжні бійці. Домовилися, що наступного разу я привезу їм свій «Золотий м'яч». Збереться багато бійців, серед яких є чимало вболівальників і навіть футболістів. Висловив нашим воїнам глибоку вдячність за їхню хоробрість у боротьбі з російськими окупантами. Пишаємося ними!» – сказав ексфутболіст.

Також Бєланов розповів, що приємно здивований чергою у військкомат в Одесі.

А ще сьогодні бачив в Одесі, і це на 21-й день війни, величезну чергу добровольців до військкомату. Хлопці рвуться в бій, щоб захистити Україну! І старші, і зовсім юні. Дехто приходить навіть зі своєю зброєю. Це вражає! Пишаюся нашою Україною! – додав Бєланов.

Ігор Бєланов 29 грудня 1986 року став володарем найпрестижнішої індивідуальної нагороди європейського та світового футболу – «Золотий м’яч».