«Динамо» – «Уніон» Берлін: гол Вербича приніс киянам нічию

Динамо Київ 23 Липня, 19:53 1709
Збір в Австрії кияни відкрили матчем проти «Уніон» Берлін.

На старті матчу німці більше контролювали м'яч - динамівці вмикали високий пресинг. Суперник особливої загрози не створив, а кияни за першу двадцятихвилинку мали потенційно небезпечний момент Жерсона, який міг виходити «на побачення» з кіпером німців, але той вчасно зіграв на випередження. Через кілька хвилин Родрігес міг забивати після удару Кулача, але невдало зіграв на добиванні.

Пропущений гол теж не обійшовся без активного Жерсона - люксембуржець намагався винести м'яч з воротарського майданчика, проте вибив прямо на Воглсаммера, який, не без рикошету, відправ «круглого» у сітку воріт. 0:1

На останніх хвилинах берлінці мали ще одну нагоду забити - удар Авоньої з вбивчої позиції заблокували захисники «Динамо».

На старті другого тайму оновлений склад киян одразу зрівняв рахунок. Зробив це Вербич - обігравшись із Буяльським, Беньямін відправив м'яч під дальню штангу. 1:1

В одному із наступних епізодів Вербич невдало приземлився на плече: йому було надано медичну допомогу і словенець повернувся у гру. Щоправда, на три хвилини - пошкодження не дало змоги продовжити.

Ініціативою у другому таймі володіли динамівці. Де Пена, Караваєв та Буяльський добряче дошкуляли супернику, але забити не вдавалось.

Прекрасний шанс відзначитися мав Де Пена на 86-ій хвилині - із вбивчої позиції Карлос пробив вище воріт.

В результаті, матч завершився нічиєю - 1:1.

«Динамо» - «Уніон» Берлін: 1:1

Голи: Воглсаммер, 36 — Вербич, 48.

Склад «Динамо» на перший тайм: Бущан – Миколенко, Сирота, Забарний, Кендзьора – Сидорчук, Гармаш, Шапаренко, Циганков, Родрігес – Кулач.

Склад «Динамо» на другий тайм: Бойко, Тимчик, Попов, Шабанов, Сідклей, Андрієвський, Шепелєв, Буяльський, Караваєв, Де Пена, Вербич

Запасні: Бойко, Дубінчак, Тимчик, Шабанов, Попов, Караваєв, Сідклей, Шепелєв, Андрієвський, Лєднєв, Де Пена, Буяльський, Вербич, Антюх, Шкурін.