Лідери «Динамо» і «Шахтаря» створили спільний фонд військової та гуманітарної допомоги Україні

Динамо Київ 18 Березня, 21:27 1679
Лідери «Динамо» і «Шахтаря» створили спільний фонд військової та гуманітарної допомоги Україні
Українські збірники з київського «Динамо» та донецького «Шахтаря» започаткували спільний фонд допомоги Збройним Силам України, а також українцям, які постраждали від російської військової агресії.

У створенні фонду взяли участь динамівці Сергій Сидорчук, Георгій Бущан і Микола Шапаренко та «гірники» Тарас Степаненко, Сергій Кривцов і Микола Матвієнко. Із перших днів повномасштабної війни, яку Росія розгорнула проти України, хлопці, як і багато їхніх одноклубників, допомагали українській армії самостійно, однак згодом вирішили об’єднатися заради оптимізації роботи та досягнення більш ефективних результатів.

Робота фонду включає в себе гуманітарний і воєнний напрямки та охоплює допомогу українським військовим і біженцям із населених пунктів нашої країни, які найбільше страждають від російської агресії. Фонд збирає запити з усієї України та займається пошуком, закупівлею та перевезенням медикаментів, воєнної амуніції та інших необхідних в умовах війни речей із країн Європи (наразі співпраця ведеться з перевіреними волонтерами в Італії та Іспанії) в українські міста.

За час роботи фонду були придбані та вже прямують до Миколаєва, Одеси та Мар’їнки:

- індивідуальні аптечки першої допомоги IFAK Aids (у кількості 500 штук);

- бронежилети (клас захисту 4+) (50 штук);

- тепловізори (5 штук);

- їжа та медикаменти.