Футбол України 18 Березня, 21:56 988
«Сассуоло» розгромив «Спецію» – Коваленко привіз пенальті й взяв участь у гольовій атаці | 19-27
В рамках програми дня у 30 турі Серії А заплановано два матчі.

Чемпіонат Італії 2021/22, 30-й тур

«Сассуоло» – «Спеція» – 4:1

Голи: Берарді, 17 (пен), 48, Айхан, 78, Скамакка, 81 – Верде, 36

«Спеція» завдяки асисту Коваленка тиждень тому здолала «Кальярі», перервавши 5-матчеву безвиграшну серію й відірвавшись від зони вильоту на 7 очок, тож починати нову невдалу серію підопічні Тьяго Мотти явно не бажали. Щоправда, суперник у них був серйозним – «Сассуоло» в останніх 5 турах відібрав очки у «Роми», бив «Фіорентину» й переграв «Інтер». Під такого опонента гості випустили нашого Коваленка одразу в стартовий склад.

На жаль, саме Віктор поклав початок розгрому своїй команді, давши Фреттезі увірватись у власний штрафний з глибини, а потім сфоливши. Арбітр призначив пенальті, а Берарді реалізував його – 1:0. Через 20 хвилин Верде зрівняв рахунок красивим ударом в дальню дев'ятку, причому Коваленко віддав хороший передгольовий пас. 1:1!

Щастя «Спеції» тривало недовго. Вже на старті другого тайму Берарді оформив дубль, забивши свій 100-й гол за «Сассуоло» в еліті. Лишень 4 футболісти серед клубів Серії А у поточному сезоні також мають 100+ голів у чемпіонаті за свій клуб – це Іммобіле (144), Мертенс (109) та Квальярелла (100).

Під кінець другого тайму господарі дотиснули «Спецію». На 78-й хвилині третій м'яч у ворота гостей провів Айхан, а на 81-й справу до розгрому довів свіжий Скамакка. 4:1! Саме з цим рахунком матч і добіг кінця. Коваленко відіграв від свистка до свистка.