«Дженоа» здобула першу перемогу після відходу Шевченка

«Дженоа» здобула першу перемогу після відходу Шевченка | 19-27
В рамках програми дня у 30 турі Серії А провели два матчі.

Чемпіонат Італії 2021/22, 30-й тур

Дженоа – Торіно – 1:0

Гол: Портанова, 14

Вилучення: Естігор, 24 (Дженоа)

Дженоа під керівництвом наступника Андрія Шевченка – Александра Блессіна – не програли жодного матчу, але й не виграли. Генуезці розписали 7 поспіль нічиїх із сумарним рахунком 2:2, однак навряд чи вони бажали піти на якийсь світовий рекорд. У домашньому матчі проти Торіно «грифонам» була потрібна тільки перемога.

Перший тайм виявився досить неоднозначним для господарів. З одного боку, їм вдалося забити ранній гол зусиллями Портанови й відправитись на перерву за мінміальної переваги в рахунку. З іншого – вже на 24-й хвилині Дженоа залишилась у меншості, адже Естігор отримав дві жовті картки.

Здавалося, що з таким розкладом генуезці приречені, однак нічого страшного не сталось. Господарі впевнено вели гру, майже нічого не дозволяючи Торіно. Щоправда, «грифони» й самі мало створювали, але це не завадило їм здобути перемогу (1:0) – першу в Серії А з 12 вересня. Першу за 26 матчів. Першу після 7 поспіль нічиїх. Першу з новим тренером.