Андрій Сеньків: «Чому ProStar Шаблія не розриває контракти з руснею та всі зв’язки з російськими клубами?»

Футбол України 19 Березня, 15:42 347
Андрій Сеньків: «Чому ProStar Шаблія не розриває контракти з руснею та всі зв’язки з російськими клубами?»
Ведучий «ТаТоТаке» Андрій Сеньків розкритикував агентську компанію Вадима Шаблія ProStar, яка продовжує співпрацю з російськими клубами та футболістами.

«У мене викликає контроверсійне відчуття наш агент всія України – Вадим Шаблій, який контролює агентський ринок. Він активно співпрацював після 2014 року з Росією. У нього і клієнти росіяни, і контракти наших з російськими клубами.

Зайшов на Transfermarkt, розділ ProStar – у них купа русні. Я зайшов в інстаграм ProStar, там останній пост, що Артем Полярус розірвав контракт з «Ахматом» та перейшов до «Термаліки».

На сторінці самого Поляруса немає жодної інформації про те, що відбулося між Україною та Росією. Він спокійно поїхав у Польщу, а ProStar спокійно його влаштував. На сторінці ProStar немає жодної новини, що між Росією та Україною щось відбувається.

Заходимо на Transfermarkt, там у ProStar є Данило Лісовий («Динамо» Москва), Алан Дзагоєв (ЦСКА), Володимир Ільїн («Краснодар»), Антон Швець («Ахмат»), Максим Бєляєв («Арсенал» Тула) і далі.

Не розумію, чому ProStar не викладає якусь свою позицію? Чому ProStar не розриває контракти з руснею та всі зв’язки з російськими клубами? Я цього не розумію», – сказав Сеньків.


Як повідомляє інший ведучий «ТаТоТаке» Михайло Співаковський, Шаблій разом з родиною перебували 9 днів у підвалі під обстрілами біля Лебедина на Сумщині. Агент зараз допомагає футболістам та їхнім сім’ям евакуюватися. Також працює над вивезенням дітей та їхніх сімей до Європи з допомогою закордонних клубів.