​«Мілан» обіграв «Кальярі» і став одноосібним лідером Серії А

Світовий футбол 20 Березня, 12:07 591
​«Мілан» обіграв «Кальярі» і став одноосібним лідером Серії А | 19-27
У Кальярі на стадіоні «Уніпол Домус» завершився матч 30-го туру Серії А. «Кальярі» приймав «Мілан».

Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь гостей. Єдиний м'яч у цій зустрічі на 59-й хвилині забив Ісмаель Беннасер, який завдав чудового удару в дотик після скидки Олів'є Жиру.

Наприкінці «Мілан» ледь не упустив перемогу. Вже на останніх хвилинах м'яч влучив у перекладину воріт гостей. Втім, рахунок так і не змінився, а міланці здобули важливу перемогу.

«Мілан» очолює турнірну таблицю Серії А. Міланці набрали 66 очок, вони здобули три перемоги поспіль. «Кальярі» займає лише 17-е місце у турнірній таблиці, набравши 25 очок. Друге місце у турнірній таблиці займає «Наполі», у неаполітанців 63 очки.