Кейн обговорить порушення прав людини у Катарі з капітанами збірних перед ЧС

Світовий футбол 23 Березня, 21:08 331
Кейн обговорить порушення прав людини у Катарі з капітанами збірних перед ЧС
Капітан збірної Англії вірить, що Чемпіонат світу допоможе вирішити проблеми.

Капітан збірної Англії, нападник «Тоттенгема» Гаррі Кейн обговорить порушення прав людини у Катарі з капітанами збірних. «Ми маємо постаратися допомогти», – наводить його слова ESPN.

«Гравці не обирали, де пройде чемпіонат світу. Але це рішення привернуло увагу до багатьох питань, які могли б не отримати уваги, якби там не проходив чемпіонат світу.

Ми маємо постаратися допомогти, треба зрозуміти, які там є проблеми. На даний момент ми не експерти в цих питаннях, але, як і завжди, ми спробуємо допомогти всім, чим тільки зможемо. Ми спробуємо використати нашу платформу для цього.

Розумію, що у деяких сферах там є прогрес. Сподіваюся, що проведення чемпіонату світу та увага, сконцентрована на цій країні, допоможуть вирішити деякі питання, які обговорюють упродовж тривалого часу.

У «Тоттенгемі» є пара капітанів збірних. Можливо, я розмовлятиму з іншими капітанами національних команд, щоб зрозуміти, чи можемо ми виробити єдиний підхід до подальших дій. Ми з деякими іншими основними гравцями команди намагатимемося досягти цього протягом найближчих місяців.

Нам ще доведеться багато зробити. Але, сподіваюся, всі ми, як і раніше, спробуємо внести зміни за допомогою коштів, які ми маємо», – сказав капітан збірної Англії.

Нагадаємо, деякі гравці раніше публічно висловили занепокоєння про ситуацію в Катарі з порушенням прав ЛГБТК+ ком'юніті.