​«Челсі» дозволили використати €36 млн з компанії Романа Абрамовича

Світовий футбол 24 Березня, 10:17 271
​«Челсі» дозволили використати €36 млн з компанії Романа Абрамовича
Уряд Великобританії вніс поправки до операційної ліцензії «Челсі», які надають клубу можливість скористатися фінансами компанії російського бізнесмена Романа Абрамовича у розмірі €36 млн, повідомляє Sky Sports.

У зміненій операційній ліцензії «Челсі» написано: «Відповідно до цієї ліцензії, при дотриманні наведених нижче умов материнська компанія може виплатити клубу до € 36 млн у зв'язку з фінансовими проблемами». Материнською компанією є Fordstam Ltd, яка належить Роману Абрамовичу, на якого уряд Великої Британії наклав санкції 10 березня.

Відповідно до ще однієї зміни ліцензії вболівальники «Челсі» тепер можуть купувати квитки на виїзні матчі, кубкові ігри та жіночі матчі. Приїжджі вболівальники також зможуть придбати квитки на домашні матчі «Челсі», що залишилися в Прем'єр-лізі. При цьому всі прибутки підуть до організатора змагань.

Зміни означають, що вболівальники «Челсі» зможуть придбати квитки на майбутні виїзні матчі Прем'єр-ліги, а будь-який дохід буде переданий команді, яка приймає. На майбутні матчі Кубка Англії та Ліги чемпіонів уболівальники зможуть придбати квитки, але, знову ж таки, прибуток надходитиме відповідному організатору змагань або домашньому клубу, а не «Челсі», щоб відповідати чинним санкціям.

У разі матчів жіночої ліги буде зроблено виняток, що дозволяє вболівальникам купувати квитки як на домашні, так і на виїзні матчі, оскільки вони ще не надійшли до загального продажу, і існує ризик порожніх трибун. Майбутні квитки на матчі «Челсі» у жіночому Кубку Англії продаватимуться так само, як і квитки на чоловічий Кубок Англії, а виручка передаватиметься організатору змагань.