«Президент «Альянса» все зробив правильно»: Гельзін відреагував на скандал у Першій лізі

Футбол України 29 Липня, 16:46 459
«Президент «Альянса» все зробив правильно»: Гельзін відреагував на скандал у Першій лізі
Колишній президент «Олімпіка» Владислав Гельзін прокоментував рішення президента «Альянса» Сергія Демченка щодо зняття клубу з чемпіонату Першої ліги.
«Можна зрозуміти емоції людини, яка вкладає свої особисті гроші в футбол і стикається з таким свавіллям з боку керівників суддівського комітету УАФ.

Для чого ми тоді все це робимо? Я з Сергієм Демченком особисто не знайомий, але дуже радий, що він досить швидко розібрався в суті нашої футбольної системи. Мені знадобилося 20 років, щоб все це зрозуміти і ухвалити таке рішення.

Адже коли вже прикипів до цього, витратив багато сил, енергії, душі, плюс непростий переїзд з Донецька. А президент Альянса, вважаю, все зробив правильно. З таким керівництвом в УАФ, на жаль, ще більше клубів будуть зникати, які вкладають у футбол гроші не з бюджету, а свої особисті.

Що потрібно зробити, аби клуби перестали зникати? Потрібно повністю, від верхів до низів міняти керівництво УАФ і ставити нормальних керівників, які будуть віддані футболу, а не своїй кишені», – поділився Гельзін у коментарі Footboom.

Нагадаємо, скандал вибухнув після матчу 1-го туру Першої ліги між Металістом та Альянсом – президент клубу з Липової долини заявив, що знімає його з розіграшу Першої ліги і ліквідує всі футбольні проекти.

Однак «Альянс» може продовжити існування з новим інвестором.