Цуріков розповів, чому не заграв в «Динамо» та хто був основним конкурентом у київському клубі

Динамо Київ 29 Липня, 17:13 1259
Цуріков розповів, чому не заграв в «Динамо» та хто був основним конкурентом у київському клубі
Захисник «Олександрії» Андрій Цуріков розповів про період своєї кар'єри в київському «Динамо».

– У 2012 році ти разом із Сергієм Сидорчуком підписав контракт з київським «Динамо». Сергію вдалося заграти в команді, тобі – ні. Чому так?

– У кожного свій шлях у футболі. Десь комусь щастить в чомусь, десь навпаки – трішки не виходить. Можливо для мене це було занадто рано потрапити у такий клуб. Я за суттю з останньої команди перейшов у гранд. Десь психологічно було важко. Якби перейшов на декілька років пізніше, то все могло статися краще. Шансів я багато не отримував, але це вибір тренера, я не можу його засуджувати. У мене своя дорога та шлях у футболі. Не шкодую ні про що. Зараз задоволений тим, що у мене є, я граю і віддаю себе повністю наскільки можу.

– На той час хто був твоїм головним конкурентом у «Динамо»?

– Тоді головним конкурентом був Дуду, який зараз грає у Бразилії. Вважаю, що він дуже сильний футболіст, показує це досі. Насправді конкуренція була дуже висока, не тільки Дуду, але він був основним. У захисті конкурентом був Макаренко. На мою думку, Женя провів кілька хороших сезонів під керівництвом Реброва.

– Чому у 2017 році ти розірвав контракт з «Динамо»?

– Я за півроку до цього розмовляв з Ігорем Михайловичем Суркісом про свій стан у команді. Він сказав, що бачить потенціал, футболіста, який може грати у «Динамо» з моїми якостями і що я поїду на збори. У результаті змінився тренер, прийшов Хацкевич, я не чекав якихось рішень. Особисто зателефонував йому, запитав його, як він бачить мене у команді. Хацкевич сказав, що на мене не розраховує і я можу шукати собі клуб. Ми з ним нормально поговорили, я поїхав й розірвав контракт.

– За весь час перебування у київському клубі, що тобі запам’яталося найбільше?

– Запам’яталися хороші тактичні тренування Реброва з Раулем. Взагалі життя в Києві прекрасне, місто чудове. Конкуренція завжди була, цікаві тренування. Збори з Ребровим відрізнялись від інших, ми працювали командою, тактично, це було дуже цікаво.