Кіднепінг від путіна: У ВРУ повідомили, скільки рашисти вже депортували українців на росію

Війна 24 Березня, 23:03 472
Кіднепінг від путіна: У ВРУ повідомили, скільки рашисти вже депортували українців на росію
Українців відправляють у фільтраційні табори.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова під час чергового брифінгу в «Українському медіа центрі» повідомила, що фашистські війська не погоджують з Україною «зелених коридорів», у той же час самі примусово вивозять українців до росії. На даний момент відомо, що депортовано близько 402 тисяч людей, з них - 84 тисячі діти.

«Маємо інформацію, що примусово з Маріуполя, Волновахи, Станиці Луганської російські окупанти вивозять наших громадян до рф.

Як це відбувається. Приходять до людей у бомбосховище на лівому березі Маріуполя, змушують сідати в автобус та вивозять у місто Таґанроґ. З ними працюють співробітники ФСБ та вимагають свідчення про українських військових. Потім їх садять на потяг і вивозять до міста Суздаль Владімірской області.

Сьогодні таке відбувається кожен день. Якщо вірити рф, то сьогодні підтвердили, що 402 тисячі вивезли з України саме в рф. Людей утримують у фільтраційних таборах в Донецькій області, потім вивозять до рф різними засобами. Тих, хто не має родичів у рф, знову відправляють у фільтраційні табори. Ті ж, хто походжується співпрацювати, їм видають довідку, що вони два роки не можуть нікуди виїжджати.

Місця [депортації] можуть бути різними: Омськ, Томськ чи Сахалін.

У ЗСУ немає доступності до лівобережної частини Маріуполя. Тому окупанти самі створюють гуманітарні коридори та вивозять наших громадян, щоб поставити пропагандистську картинку. Хоча вони нам не дають жодного коридору зробити, щоб безпечно людей вивезти.

Люди не можуть нічого сказати: вони вивозять літніх жінок та дітей. Вони вивезли 402 тисячі, з них 84 тисячі дітей. Нам зараз невідомо, що з ними: або це пропагандистські цифри, або дійсно так і є.

Ми обурені тим, що їх вивозять і що вони в небезпеці. Люди скаржаться, що не мають харчів, води, сплять у дитячому садку просто на щитах якихось», - сказала Денісова.