​Британський журналіст закликав Уельс та Шотландію віддати Україні свою путівку на ЧС-2022

Збірна України 25 Березня, 16:16 5791
​Британський журналіст закликав Уельс та Шотландію віддати Україні свою путівку на ЧС-2022
Журналіст видання The Telegraph Джим Уайт закликав збірні Уельсу та Шотландії «відійти убік» та віддати свою путівку на чемпіонат світу – 2022 національній команді України.

«Гарет Бейл з Уельсу та Ендрю Робертсон із Шотландії мають відмовитися від своєї мрії про чемпіонат світу, адже всі хочуть, щоб Андрій Ярмоленко разом та його Україна взяли участь у світовій першості.

Уельс і Шотландія повинні відійти убік і пропустити Україну на чемпіонат світу хоч би як важко це було. Стикові матчі з Україною, яка перебуває у важкому становищі, — це моральна головоломка для Уельсу та Шотландії. Ці збірні стають антагоністами, які прагнуть погасити рідкісний вогник надії в нації, яка переживає такий складний період.

Україна на чемпіонаті світу в Катарі - це те, чого зараз хоче весь світ. А для Уельсу та Шотландії це проблема. Вони обтяжені рідкісною можливістю потрапити на ЧС. Але водночас наймудрішим курсом для обох збірних було б рішення залишитися осторонь і дозволити Україні автоматично вийти на ЧС», — написав Уайт у своєму матеріалі The Telegraph.