Зеленський: «Кудись зник міністр оборони росії… може, захотів відвідати Чорнобаївку?»

Війна 25 Березня, 23:03 814
Зеленський: «Кудись зник міністр оборони росії… може, захотів відвідати Чорнобаївку?»
Президент України Володимир Зеленський звернувся до народу за підсумком 25-го березня 2022-го року, тридцятого дня повномасштабного вторгнення росії до України.

Глава держави привітав працівників СБУ з професійним святом, розповівши про 77 героїв СБУ, які отримали державні відзнаки. Також президент подякував поліції, Збройним силам і всім іншим захисникам країни. Відзначив роботу журналістів. І попередив зрадників: «Тримайтесь подалі від наших міст».

Триває робота на дипломатичному фронті. Президент пообіцяв, що й далі буде виступати не тільки перед урядовцями інших країн, але й перед простим народом. Зеленський вкотре нагадав про позицію України – територіальна цілісність, суверенітет, гарантії безпеки. А ще мова йшла про воєнні злочині огидних окупантів, про їхні негідні вчинки та дії, про пропагандистську російську машину.

Й не втримався від жарту: »За тиждень, що минає, наші героїчні Збройні Сили завдали ворогу потужних ударів. Помітних втрат. Кажуть, кудись зник міністр оборони Росії... Цікаво, може, і він особисто захотів відвідати Чорнобаївку?».

Дивіться повне відеозвернення Володимира Зеленського.