​Гол Мессі допоміг Аргентині розгромити Венесуелу

Світовий футбол 26 Березня, 10:15 665
​Гол Мессі допоміг Аргентині розгромити Венесуелу | 19-27
Завершився матч відбіркового етапу чемпіонату світу з футболу 2022 року, у якому збірна Аргентини приймала Венесуелу.

Зустріч відбулася у Буенос-Айресі на стадіоні «Альберто Армандо». Перемогу здобули господарі – 3:0.

Рахунок на 35-й хвилині відкрив Ніколас Гонсалес. На 79-й хвилині перевагу Аргентини зміцнив Анхель Ді Марія, а за три хвилини відзначився Ліонель Мессі.

Збірна Аргентини залишилася на другому місці у турнірній таблиці, набравши 38 очок. Команда здобула третю перемогу поспіль. Венесуела знаходиться на десятому рядку. У їхньому активі 10 балів.

У наступному турі аргентинці зіграють із Еквадором у гостях, а венесуельці на домашньому стадіоні зустрінуться з Колумбією. Ігри пройдуть у ніч з 29 на 30 березня.