У новій формі та на новому газоні: «Динамо» готується до «Вереса»

Динамо Київ 30 Липня, 23:21 6929
У новій формі та на новому газоні: «Динамо» готується до «Вереса» Фото: fcdynamo.kiev.ua
Повернувшись із закордонних тренувальних зборів, які тривали місяць, київське «Динамо» продовжило підготовку до нового сезону вже в рідних стінах – на клубній базі у Віті-Литовській.

Сьогодні динамівці провели вечірню тренувальну сесію, яка стала примітною з кількох причин. Перш за все, привертав увагу відмінний новий газон тренувального поля, створений за сучасною гібридною технологією, який залишив усіх футболістів і тренерський штаб задоволеними. Окрім того, оновлення торкнулися і екіпірування команди – якщо ігровий комплект форми на майбутній сезон від New Balance «біло-сині» вперше випробують у неділю в матчі з «Вересом», то тренувальне екіпірування вже використовується у робочому процесі.

Додала динамівцям позитивних емоцій перед початком тренування і зустріч із юними спортсменами, які займаються цього тижня у футбольному таборі Dynamo Kyiv Camp на клубній базі «Динамо». Хлопчаки мали можливість досхочу поспілкуватися з улюбленими гравцями «Динамо», сфотографуватися на пам’ять та отримати автографи.

Динамівці залюбки приділили час гостям, після чого перейшли до іншого приємного моменту вечора – адже в команді був іменинник. Якщо учора 76-річчя відзначав головний тренер Мірча Луческу, то сьогодні вітання приймав новачок команди Денис Антюх, якому виповнилося 24 роки. Гравець, який за час міжсезонних зборів вже адаптувався та став своїм у «Динамо», пройшов через жартівливий святковий «коридор», отримавши трохи дружніх стусанів від одноклубників.

За сигналом тренерського штабу всі гравців вмить перелаштувалися на серйозний лад та зосередилися на тренуванні. Заняття розпочалося з розминки – пробіжки, вправ із конусами, в парах і квадратах із м’ячем, після чого команда перейшла до тактичних вправ і двосторонки.

«Динамо» підходить до старту сезону без нових втрат – «біло-сині» працювали у повному складі, разом із усіма літніми новобранцями. Лише Беньямін Вербич і Микита Бурда, які розминочну частину тренування провели у загальній групі, далі займалися окремо під наглядом тренера з фізпідготовки.

Напередодні зустрічі з «Вересом» динамівці також проведуть вечірнє тренування та традиційно заночують на базі. На ранок неділі заплановане передігрове тренувальне заняття та теорія, а стартовий свисток першого для нашої команди офіційного поєдинку сезону прозвучить на НСК «Олімпійський» о 19:30.