«Динамо» U19 розпочало підготовку до матчу проти «Спортинга»

Динамо Київ 27 Березня, 11:06 1046
«Динамо» U19 розпочало підготовку до матчу проти «Спортинга»
Юнацька команда київського «Динамо», залишаючись єдиним представником України в єврокубкових змаганнях поточного сезону, готується до поєдинку 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА проти лісабонського «Спортинга».

У зв’язку з повномасштабною війною, яку наприкінці лютого росія розв’язала на всій території України, та неможливістю провести цей міжнародний матч у нашій державі, УЄФА виступив із пропозицією організувати проведення поєдинку зі «Спортингом» на нейтральному полі, висловивши повну солідарність і підтримку народу України.

Підготовка до проведення матчу Юнацької ліги УЄФА за участю «Динамо» U19 стала можливою завдяки безпосередньому сприянню та зусиллям перших осіб нашої держави в особі Президента України та керівників Міністерства молоді та спорту.

Зустріч нашої команди з лісабонським «Спортингом» готується до проведення в Румунії, на стадіоні бухарестського «Рапіда», 7 квітня.

У суботу, 26 березня, підопічні Ігоря Костюка провели перший матч із початку війни України з росією, зустрівшись із командою «Стяуа». Динамівці розгромили суперників із рахунком 5:0 завдяки голам Віктора Блізніченка, Назара Волошина, Дмитра Мельніченка, Кирила Попова та Ігоря Горбача.