Олександр Караваєв: «Усім командам буде дуже непросто протистояти «Вересу» в чемпіонаті»

Динамо Київ 1 Серпня, 12:32 346
Олександр Караваєв: «Усім командам буде дуже непросто протистояти «Вересу» в чемпіонаті»
Напередодні поєдинку проти рівненського «Вереса» півзахисник нашої команди Олександр Караваєв поділився своєю думкою про майбутнє протистояння та очікуваннями від сезону загалом.

- Як попрацювали на зборах, з яким настроєм повернулися до Києва?

- Попрацювали чудово, настрій відмінний! Тренерський штаб дав нам багато інформації стосовно поліпшення нашої гри. Новачків ознайомили з принципами гри «Динамо» і філософією тренера, щоб ми розуміли і відчували себе на футбольному полі як одне ціле. Після зборів ми прилетіли у понеділок близько опівночі, у вівторок отримали один день відпочинку, а вже із середи приступили до повноцінної підготовки до матчу з «Вересом».

- Під час зборів вам довелося часто переїжджати з місця на місце, як часта зміна дислокацій позначилася на підготовці?

- Так, ми переїжджали досить часто. У підсумку за місяць зборів побували у трьох чи чотирьох країнах. Але це не так важливо, головне - що вдалося зіграти контрольні матчі з суперниками хорошого рівня. Думаю, закладений під час літньої підготовки фундамент допоможе нам впродовж сезону. Що стосується частих переїздів, то вони ніяк не позначилися на підготовці, оскільки ми і так працювали під навантаженнями.

- Які очікування від першого матчу нового сезону з «Вересом»? Чи вже скучили за офіційними поєдинками?

- Дуже скучили. Кожна гра це свято, а офіційний матч – подвійне свято. Звісно, хотілося б почати сезон з перемоги, щоб вдалим стартом покласти гарний початок всього подальшого чемпіонату.

- Чого, на ваш погляд, можна очікувати від суперника?

- У мене вийшло трохи подивитися матч «Вереса» у першому турі проти «Колоса», коли рівняни зіграли унічию 0:0. Досить міцна та сильна команда. Загалом, скажу так: не лише нам, а й усім командам буде дуже непросто протистояти їм у чемпіонаті.

- Які, в цілому, ваші очікування від майбутнього сезону? Чи «Динамо» під силу знову виграти всі три вітчизняних трофеї?

- Не буду загадувати наперед, скажу лише, що у «Динамо» завжди найвищі цілі на сезон у всіх турнірах, в яких команда бере участь.