«Ворскла» впевнено обіграла «Рух», «Десна» вирвала скандальну перемогу над «Маріуполем» - результати неділі в УПЛ

Футбол України 1 Серпня, 22:28 1834
«Ворскла» реабілітувалася за поразку від КуПС.

»Маріуполь» - «Десна» 1:2

• Голи: 1:0 - 65 Кулаков, 1:1 - 71 Будківський, 1:2 - 90+2 Безбородько

Приазовці півтора тайми грали в меншості, але сіверяни сьогодні грали дуже бездарно. Безбородько переможний забив ще й з офсайду.

***

«Ворскла» - «Рух» 2:0

• Голи: 1:0 - 42 Скляр, 2:0 - 60 Степанюк

Ворскла перемогла Рух, показавши доволі жвавий футбол. Це як вибачення перед вболівальниками за невдачу у Лізі конференцій!

***

«Динамо» - «Верес» 4:0

• Голи: 1:0 - 5 Попов, 2:0 - 6 Гармаш, 3:0 - 42 Тимчик, 4:0 - 86 Циганков (пен)

Підопічні Луческу чудово розпочали матч, забивши два швидкі голи. На 34-ій хвилині матчу вболівальників Динамо засмутила травма Попова. А за три хвилини до завершення тайму Тимчик довів рахунок до розгромного. Циганков реалізував пенальті та встановив остаточний рахунок матчу - 4:0.