Сьогодні відбудеться жеребкування вирішального етапу кваліфікації трьох єврокубків

Світовий футбол 2 Серпня, 11:28 296
Сьогодні відбудеться жеребкування вирішального етапу кваліфікації трьох єврокубків
Сьогодні, 2 серпня у Ньйоні визначаться потенційні суперники «Шахтаря» в Лізі чемпіонів, «Зорі» — у Лізі Європи та «Колосу» — у Лізі конференцій.

Сьогодні у штаб-квартирі УЄФА відбудеться жеребкування плей-офф раунду кваліфікації всіх трьох єврокубків. «Шахтар», якому 3-го та 10 серпня належить зіграти з бельгійським «Генком» на третьому відбірному етапі Ліги чемпіонів, перебуває в сіяній групі, і серед його ймовірних опонентів фігурують пари «Монако» (Франція) — «Спарта» (Чехія) та ПСВ (Нідерланди) — «Мідтьюлланн» (Данія). Церемонія в ЛЧ розпочнеться о 13.00 за київським часом.

Жеребкування для «Зорі» в ЛЄ (серед суперників будуть переможці третього відбірного етапу, у тому числі й ті, що перебралися з Ліги чемпіонів) розпочнеться о 14.00, для «Колосу», який буде серед несіяних, у ЛК — о 15.00. Нагадаємо, що ковалівцям ще належить пройти в третій кваліфікації казахстанський «Шахтар» (матчі — 5-го та 10 серпня).

Загалом нашу асоціацію на міжнародній арені в сезоні-2021/2022 наразі представляють чотири клуби. Окрім «Шахтаря», «Зорі» й «Колосу», є ще й «Динамо», яке стартуватиме в груповому раунді Ліги чемпіонів. Натомість «Ворскла» вже вибула з боротьби в Лізі конференцій.