Палкін звернувся до ФІФА та УЄФА з вимогою викинути росію з організацій через геноцид українців

Війна 29 Березня, 21:25 364
Палкін звернувся до ФІФА та УЄФА з вимогою викинути росію з організацій через геноцид українців
Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін закликав дві найбільші футбольні організації виключити російський футбольний союз за дії терористичного путінського режиму.
«Я хотів би закликати УЄФА і ФІФА зробити крок вперед і скасувати або призупинити членство росії у своїх організаціях. У 70-х роках ПАР була виключена з ФІФА за політику апартеїду, а росію треба виключити за політику геноциду українців і криваву війну, яку вони розв’язали на нашій Батьківщині.

Спорт завжди використовувався росіянами, як пропаганда своєї ідеології. Якщо ця ідеологія сьогодні загрожує мирному співіснуванню, росію потрібно повністю ізолювати, поки вона не змінить свою політику знищення всього живого. Клубу і всім українцям потрібен мир, треба зупинити цю божевільну війну. Українці воюють, і весь світ побачив, що в ці дні ми захищаємо не лише свою свободу та незалежність, а й свободу та цінності демократичного світу.

Однак єдиний спосіб перемогти російську агресію – це об’єднати наші зусилля. Необхідно посилити санкції проти росії в усіх можливих напрямах. Важливо обмежити ресурсні та інформаційні можливості росії, щоб вони відчували себе ізольованими й зупинилися», – цитує Палкіна Reuters.

Нагадаємо, рішенням двох футбольних організацій російські клуби та збірна були відсторонені від міжнародних змагань, але РФС все ще є повноправним членом ФІФА та УЄФА.